KARABÜK ŞİRİNEVLER İLKOKULU 4 - A SINIFI WEB SİTESİ
 
GÖNÜL ÇİÇEKLERİ
"sevginin ötesinde..."  
  ANA SAYFA
  ATATÜRK
  KARABÜK
  OKULUMUZ
  ÖĞRETMENİMİZ
  SINIFIMIZ
  => Seçim 2010
  => Seçim 2009
  => Sınıfımızdan Görüntüler
  => Seçim 2011
  => Sınıf Başkanlığı Seçimlerimiz
  ALBÜM
  GÖNÜL ÇİÇEKLERİ
  DOĞUM GÜNLERİ
  ETKİNLİKLERİMİZ
  SINIFIMIZIN YILDIZLARI
  HAFTALIK DERS PROĞRAMI
  100 TEMEL ESER
  2. SINIF DOSYASI
  BELİRLİ GÜN VE HAFTALAR
  OYUNLAR
  AH BİR ÇOCUK OLSAYDIM...
  GENEL KÜLTÜR
  İL İL TÜRKİYE'M
  SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİM
  VELİLER İÇİN
  ZİYARETÇİ DEFTERİ
  İLETİŞİM
.



"GÖNÜL ÇİÇEKLERİ" SAYFAMIZ YENİLENDİ... *************************************************************** DÜŞÜNCE VE ÖNERİLERİNİZİ ZİYARETÇİ DEFTERİNE YAZABİLİRSİNİZ...































NAME="aba_MediaPlayer">

Seçim 2010




 

08.10.2010 CUMA GÜNÜ SINIF BAŞKANLIĞI SEÇİMİ YAPTIK

 Başkan Adaylarımız : Hüseyin Talha AYDAĞ - Emre AYDOĞAN - Berke Kağan BÜK - Ayşegül EMDİ - Kadriye YAVUZ - Zeynep GÜNERİ 
Kadriye YAVUZ seçim propagandası yaparken...
 

Sandık Kurulumuz Edanur YILMAZ, Beyzanur NAMUSLU ve Mehmet Ali YURDAKUL'dan oluştu.
 

Öğrencilerimiz oylarını kullanmak üzere sıraya girdiler...
 

İlk oyu Emre KABULLAR kulandı...
 

Buse ÖZCAN oyunu kullandı, imzasını atıyor...

Bütün öğrenciler oylarını sıra ile kullandılar. sıra oy sayımına geldi.

...Ve oyların sayımı başladı. Beyzanur zarfları açtı, Edanur açılan zarfları topladı, Mehmet Ali oyları okudu, eski başkan Başak YILMAZ oyları yazdı...
 
Oy sayımı tamamlandı ve sonuçlar açıklandı :
Hüseyin Talha AYDAĞ  :   3 oy
 Emre AYDOĞAN            : 11 oy 
 Berke Kağan BÜK         :    2 oy
Ayşegül EMDİ               :    2 oy
Kadriye YAVUZ             :  13 oy
 Zeynep GÜNERİ            :    4 oy
 
En fazla oyu alan KADRİYE YAVUZ seçimi kazanarak sınıf başkanı olurken, en fazla 2. oyu alan EMRE AYDOĞAN sınıf başkanı yardımcısı oldular.
 

Başkan Kadriye YAVUZ arkadaşlarına teşekkür konuşması yaptı.

Öğrencilerimize görevlerinde başarılar dilerim.
 

 

SINIF TEMSİLCİLİĞİ SEÇİM SONUÇLARI :

Öykü Su KARADEMİR    8 oy
Hüseyin Talha AYDAĞ   8 oy
Senanur GALİN              11 oy
Ali ALTIOK                        2 oy
Burak Can BÜK              4 oy
Berke AYAN                     1 oy
 Zeynep YILMAZ               1 oy.

En fazla oyu alan SENANUR GALİN Sınıf Temsilcimiz oldu.










 

Kuruluş : 06.07.2009  
   
Facebook beğen  
   
Reklam  
   
 
  "NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!..."  
SON DAKİKA HABERLERİ  
   
GAZETELER  
 
manşetler

sitene ekle

 
ÖNEMLİ LİNKLER  
 

e-okul

Veli Bilgilendirme Sistemi

İl ve İlçe İl Milli Eğitim Müdürlükleri

 
Bugün 2 ziyaretçi (69 klik) kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
BU SİTE, DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN YAPILAN HER TÜRLÜ HAKSIZLIĞI ŞİDDETLE PROTESTO EDER.